Klimatyzatory i Pompy ciepła

Profesjonalny serwis i montaż klimatyzatorów poniższych marek. Zadzwoń lub skontaktuj się z nami napewno się dogadamy.

Midea

Grupa Midea powstała 1968 roku w Chinach i obecnie należy do najszybciej rozwijających się firm z branży HVAC (Heating, Ventilation, Air Conditioning).

To wiodąca marka na rynku, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, nagrody i referencje z całego świata. Koncern Midea od zawsze stawiał na wysoką jakość i najwyższą technologię, dlatego produkty tej marki nie mają sobie równych na rynku pod względem komponentów, parametrów technicznych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Zobacz filmik promujący produkty z seri BLANKPonadto w Polsce grupa Midea udostępnia następujące serie urządzeń:

MIDEA HOME Comfort

grupa urządzeń typu split, przeznaczonych do mieszkań i domów, o łącznej mocy grzewczej do 7,0 kW.

MIDEA MULTI Comfort

systemy pracy symultanicznej - wydajne i elastyczne systemy klimatyzacji, obejmujące swoim działaniem kilka pomieszczeń.

MIDEA BUSINESS Comfort

rozwiązania dla lokali usługowych, sklepów, serwerowni, biur itp. o wydajności do 16,0 kW.

MIDEA VRF

urządzenia dla budynków wielkopowierzchniowych (biurowce, hotele, galerie handlowe itp.), pracujące w inteligentnych systemach sterowania. 

Więcej informacji na stronie Producenta kliknij tutaj

whirlpool

Klimatyzatory Whirlpool to rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają urządzeń renomowanych firm w przystępnych cenach. Whirlpool oferuje zarówno jednostki Split - ścienne, kasety i przypodłogowo-podstropowe, a także Multisplit: systemy z dwoma lub trzema urządzeniami wewnętrznymi. Oferta Whirlpool, ze względu dostępne moce urządzeń, skierowana jest przede wszystkim do odbiorców indywidualnych, jedynie kilka urządzeń (kasety, przypodłogowo-podstropowe) o zwiększonej mocy (do 14 kW) przystosowane są do zastosowań w większych pomieszczeniach.Katalog produktów

Cennik

7 Lat Gwarancji

Urządzenia Midea posiadają aż 7-letnią gwarancję od producenta.

7 lat gwarancji

Muszą być spełnione następujące warunki:

  • Postępowanie gwarancyjne może być dokonywane tylko i wyłącznie przez autoryzowanego instalatora Midea, który posiada specjalne certyfikaty uprawniające do takiej działalności.
  • Należy uzupełniać książkę gwarancyjną, dodaną do każdego urządzenia, oraz zachować ją w bezpiecznym miejscu.
  • Warunkiem utrzymania gwarancji jest dokonywanie przeglądów technicznych nie rzadziej niż raz do roku, przy czym okres pomiędzy kolejnymi przeglądami nie może być krótszy niż 11 miesięcy.
  • Pierwszy przegląd techniczny powinien nastąpić w terminie sześciu miesięcy od daty montażu urządzenia poświadczonego w Książce Gwarancyjnej.

Aktualności

Przeprowadzka

Od listopada 2015 roku zmieniliśmy dotychczasowa siedzibę naszego sklepu.
Przenieśliśmy się z ulicy Grunwaldzkiej 18 w Olsztynie na ulicę Bałtycką 100 gdzie do tej pory znajdował się tylko nasz serwis. Zapraszamy do naszej nowej siedziby

Zwiększamy asortyment

Dodatkowa powierzchnia magazynowa dzięki przeprowadzce pozwoliła nam zwiększyć ilość oferowanego sprzetu o dodatkowe marki.
Już dziś przyjdz i wybierz coś dla siebie

Promocje

Promocja !!!
gratis

Tylko w te lato
Wycena i dobór parametrów Klimatyzacji
całkowicie za darmo


Do góry strony