Sklep

sklep

Mamy wszystko

Oferujemy sprzedaż drobnego sprzętu AGD np.: żelazka, odkurzacze, czajniki, nawilżacze, suszarki itp. Sprzedajemy worki do odkurzaczy wszystkich firm. Na miejscu można zakupić u nas akcesoria oraz części na zamówienie klienta.

Serwis

serwis

Nie działa lodówka, pralka przecieka???

Nasz serwis zajmuje się naprawą sprzętu AGD od 1991 r. Od poniedziałku do piątku w godz. 09:00-17:00 w Olsztyn przy ul.Bałtyckiej 100 obsługujemy klientów oraz dokonujemy warsztatowych napraw.
Wykonujemy naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne (odpłatne).
Kontaktując się z nami osobiście lub telefonicznie można uzyskać fachową poradę dotyczącą sprzętu lub zamówić wizytę do domu.
Wszyscy technicy posiadają wszystkie konieczne uprawnienia (GIGE, SEP), łącznie ze specjalistycznymi szkoleniami w firmach, krórych autoryzację posiadamy. 

Części

cześci

Gdy się coś popsuje

Posiadamy wszelkie części do sprzedawanych przez nas urządzeń.

Expresy

expres1expres2expres3

Z pasji do kawy

Marzenie o niezapomnianym smaku kawy mogą być spełnione już dziś. Przyjdź do nas!!! Sprawdź nasze ekspresy.
W naszej ofercie znajdziesz ekspresy takich marek jak: NIVONA, JURA, MELITTA oraz ekspresy profesjonalne jak SAECO. Dodatkowo posiadamy wszelkie akcesoria pozwalające utrzymać Wasz ekspres w doskonałej kondycji np: tabletki i płyny do odkamieniania, filtry do wody
Po zakupie otrzymujesz:
-szkolenie z obsługi urządzenia
- fachowy oraz kompetentny serwis
- 1 kg kawy - na dobry początek :)

Jednak sam ekspres to nie wszystko :), ważna jest także dobra kawa, którą również posiadamy w swoim sklepie.

Sprzęt AGD

expres1

Wszystko czego nam potrzeba

W naszej ofercie znajdziecie Państwo niezbędny sprzęt w każdym gospodarstwie domowym. Oferujemy szeroką gamę lodówek, zmywarek, pralek, okapów, piekarników, płyt gazowych, indukcyjnych jak i elektrycznych.
Prowadzimy sprzedaż znanych marek jak i sprzętów na indywidualne zamówienie klienta.

Klimatyzacja

klima

W zimę ciepło, w lato chłód

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem klimatyzatorów marki Whirlpool, Midea. Prowadzimy kompleksową obsługę (odgrzybianie, usuwanie zanieczyszczeń oraz wszelkie czynności z zakresu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego) urządzeń klimatyzacyjnych. Sprzedajemy tylko oryginalnych części do klimatyzatorów.

Więcej...


Aktualności

Przeprowadzka

Od listopada 2015 roku zmieniliśmy dotychczasowa siedzibę naszego sklepu.
Przenieśliśmy się z ulicy Grunwaldzkiej 18 w Olsztynie na ulicę Bałtycką 100 gdzie do tej pory znajdował się tylko nasz serwis. Zapraszamy do naszej nowej siedziby

Zwiększamy asortyment

Dodatkowa powierzchnia magazynowa dzięki przeprowadzce pozwoliła nam zwiększyć ilość oferowanego sprzetu o dodatkowe marki.
Już dziś przyjdz i wybierz coś dla siebie

Promocje

Promocja !!!
gratis

Tylko w te lato
Wycena i dobór parametrów Klimatyzacji
całkowicie za darmo


Do góry strony