Kontakt

Nasza lokalizacja

Nasza siedziba znajduje się w pobliżu Jeziora Krzywego, przy ulicy Bałtyckiej na wylocie z Olsztyna w kierunku na Morąg po prawej stronie. W pobliżu znajduje się Hotel Pirat oraz samoobsługowa myjnia samochodowa.

Nasza Siedziba

Od początku listopada 2015 roku załatwicie Państwo wszystkie sprawy w jednym miejscu. W naszej nowej siedzibie znajduje się zarówno przeniesiony sklep jak i dotychczasowy serwis.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom połączyliśmy sklep i serwis w jednej lokalizacji. W Sklepie zaopatrzycie się państwo zarówno w małe jaki i duże AGD. Ponadto oferujemy sprzedaż akcesoriów jak i części zamiennych. Nasz personel jest do Państwa dyspozycji oferując swą pomoc i fachowe doradztwo.

W trosce o wasz czas również na miejscu załatwicie sprawy serwisowe. Dotyczy to zarówno serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego. Nasi technicy również służą pomocą.


nasza siedziba

Aktualności

Przeprowadzka

Od listopada 2015 roku zmieniliśmy dotychczasowa siedzibę naszego sklepu.
Przenieśliśmy się z ulicy Grunwaldzkiej 18 w Olsztynie na ulicę Bałtycką 100 gdzie do tej pory znajdował się tylko nasz serwis. Zapraszamy do naszej nowej siedziby

Zwiększamy asortyment

Dodatkowa powierzchnia magazynowa dzięki przeprowadzce pozwoliła nam zwiększyć ilość oferowanego sprzetu o dodatkowe marki.
Już dziś przyjdz i wybierz coś dla siebie

Promocje

Promocja !!!
gratis

Tylko w te lato
Wycena i dobór parametrów Klimatyzacji
całkowicie za darmo


Do góry strony